img img img

"İyi Yemek İyi Moral" (Good Food & Good Mood) sloganıyla yola çıkan yılların restoran işletmecisi,mutfak şefi ve teknoloji mühendisi üç arkadaşın, 2018 Aralık ‘da bayrak teslimi aldığı Akava Lounge Çanakkale’nin kalbi olan Kordon’da kaliteli sunumlarla hizmetinizde.

Dünya mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetlerine Türk damak tadına uygun eklemeler yaparak sunduğu lezzetleri, bitmez tükenmez mutluluk sloganı ile zengin kahvaltısı, şehrin en iyi suflesinin de dahil olduğu tatlıları, kaliteli içecekler ve dünya listesi müzik ile Cirque Du Soleil gibi sahne şovları izletisi ile Good Food & Good Mood sunuyor.

Zengin şarap seçenekleri, farklı kokteylleri, en iyi yerli ve yabancı marka içkilerden derlediği menüsü dışında alkolsüz kokteyl ve içeceklerimiz ile keyifli mekanımızda mutluluk isteyen ilk kez gelenlere anlık ve sonrasında alışkanlık yapmaktadır.

Karnınız her yerde doyar; yemek yerken yüksek moral ve mutluluk için ; ailenizle, okul – iş arkadaşlarınızla geçirdiğiniz keyifli anlara enfes lezzet ve keyifle eşlik etmek üzere Akava’ya davet ediyoruz.

Hemen Rezervasyon Yap !